top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - DWIE ARANŻACJE SYPIALNI

Typ projektu

Projekt wnętrz

Data

Grudzień 2022

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Dwie możliwości aranżacji kolorystycznej sypialni. Pomieszczenie to jest miejscem, gdzie po ciężkim dniu szukamy relaksu i odpoczynku. Duży wpływ na to ma kolorystyka jaką zastosujemy we wnętrzu (bo kolory mają MOC).
Co więc wybrać? Na pewno staramy się unikać kolorów pobudzających takich jak pomarańcz, czerwień, intensywne odcienie żółci bądź różu. Trzeba uważać także na wprowadzenia barw kontrastowych, które szybko stają się męczące i zakłócają odpowiedni odpoczynek.
Jaki więc kolor będzie dla nas odpowiedni? Hmm…. To zależy 😊
A zależy od tego co Cię najbardziej odpręża i uspokaja. Możesz czuć się świetnie w jasnych, neutralnych barwach bądź odczuwać ukojenie tylko w ciemniejszym wnętrzu. Dzisiaj mam dla Was dwie wersję sypialni, która jest lepsza? Obie!
Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sam, dlatego jeśli wybierzesz kolory bliskie Twojej naturze i osobistym potrzebom osiągniesz sukces. Co z tego, że będziesz mieć mega designerską sypialnię w loftowym charakterze, która będzie robić wrażenie na Twoich znajomych, jeśli tak naprawdę wolisz jasne wnętrze i zwyczajnie będziesz się tam źle czuć. Pamiętaj, że stonowaną kolorystykę zawsze możesz przełamać ciekawymi dodatkami, nikt nie mówi, że musi być nudno. Ma być po prostu po Twojemu! Bo projekt jest przede wszystkim dla Ciebie!

bottom of page